Z radością zapraszamy do udziału w XII Polskim MoodleMoot.

Konferencja odbędzie się w dniach 12-13 czerwca 2023r. w Hotelu Ostaniec w Podlesicach k/Kroczyc na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Mocno wierzymy, że podstawą uczenia się są komunikacja i relacje. Polski MoodleMoot to znakomite miejsce do rozmowy, do nawiązania nowych znajomości w nieformalnej atmosferze, do nawiązania dobrych relacji. W tle naszych rozmów zapewne zawsze będzie przewijał się temat uczenia się i nauczania przez Internet, uczenia się i nauczania z użyciem technologii, często w Moodle, choć nie tylko.

Jak zwykle zaprosiliśmy znakomitych prelegentów, którzy dostarczą nam edukacyjnych wrażeń, pochwalą się swoimi przemyśleniami, dokonaniami i podzielą się swoimi wątpliwościami. Wysłuchamy opowieści o:

  • projektowaniu doświadczeń szkoleniowych,
  • mózgu, motywacji i wypaleniu,
  • kulturze uczenia się
  • dostępności uniwersytetu,
  • finansach i aspekcie biznesowym,
  • budowaniu marki i zarządzaniu potrzebami.

Szczegóły sukcesywnie publikujemy na stronie https://moodlemoot.pl/course/view.php?id=16, w zakładce „Program konferencji”

Nie zabraknie również ciekawostek moodle’owych, wtyczek, sztuczek i kruczków. W końcu przecież umiemy w Moodle, prawda? 😊

A wszystko to w luźnej, spokojnej atmosferze, w otoczeniu jurajskich ostańców, przy blasku ogniska i suto zastawionym stole.

Wszystkie informacje o konferencji znajdziesz na stronie https://moodlemoot.pl/.

Prosimy również o pomoc w dotarciu do tych, którzy jeszcze nie słyszeli o MoodleMoot, i o przekazanie informacji o naszej konferencji osobom, które mogą być nią zainteresowane. Zapraszamy do obserwowania naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/PolskiMoodleMoot.

Pozdrawiamy i do zobaczenia,

Organizatorzy Konferencji:
Tomasz Walasek, Politechnika Częstochowska
Przemysław Stencel, Edukacja-Online.pl