W najbliższy czwartek, 6 października, w godz. 14-16 będę prowadził na Politechnice Warszawskiej prezentację na temat nowych funkcjonalności w Moodle 2.0 i 2.1. Prezentacja będzie przeznaczona dla lektorów Studium Języków Obcych Politechniki, ale w sali będzie kilkanaście dodatkowych miejsc, więc zapraszam osoby zainteresowane udziałem. Chciałbym zaznaczyć, że nie będzie to prezentacja Moodle jako takiego, więc nie będzie ona przydatna dla kogoś, kto z Moodle w ogóle jeszcze nie korzystał. Przede wszystkim będą podczas niej omawiane różnice pomiędzy Moodle 1.9 a Moodle 2.1 z perspektywy nauczyciela. Funkcje administracyjne mogą być krótko wspomniane tylko w takim zakresie, w jakim będzie to konieczne dla wyjaśnienia funkcjonalności dostępnych dla nauczyciela.

Zapraszam więc chętnych nauczycieli/wykładowców/trenerów, którzy korzystali z Moodle 1.9, a obecnie przesiadają się na wersję 2.0 lub 2.1 i chcieliby możliwie „bezboleśnie” przestawić się na nowy sposób pracy w Moodle i dowiedzieć się, co ciekawego nowa wersja im oferuje.

Nie ma ograniczeń co do tego, kto może uczestniczyć w prezentacji, jednak ze względu na ograniczoną pojemność sali proszę o zgłaszanie chęci uczestnictwa na maila (poznajmoodle@poznajmoodle.pl) W odpowiedzi na maila wyślę szczegółowe informacje na temat miejsca, gdzie odbędzie się prezentacja.

Do zobaczenia! :-)